Yaprak desenli düğün davetiyesi ve nikah şekeri

Sezen ve Aziz çiftinin düğün törenleri için yaprak desenli bir düğün davetiyesi tasarladık. Doğal tonları tercih eden çift için özel olarak tasarladığımız düğün davetiyesini, kese kağıdı renginde kraft zarf ile grupladık.  Zarf süslemesinde beyaz çiçeklerle birlikte hasır ip ve isim etiketi kullandığımız davetiyemizin, özellikle bahar düğünleri için sade ve şık bir davetiye alternatifi olduğunu düşünüyoruz.

Davetiye tasarımımız ile uyumlu olarak çalıştığımız çuval kapaklı kavanoz nikah şekerini ise içerisine kahve çekirdeği koyarak hazırladık. Kavanoz kapağında ve cam yüzeyde kullandığımız etiketlerle birlikte davetiye ile tam bir bütünlük yakaladık. Bugün evlenen genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz:)

Siz de kişiye özel davetiye tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Düğün-nişan törenlerinden kına-bekarlığa veda partilerine kadar tüm özel davetleriniz için; istediğiniz tema ve renklerde davetiye tasarımı yapabiliriz. Ayrıca konuklarınıza günün hatırası olarak hediye etmek istediğiniz parti hediyelikleri ve nikah şekeri alternatifleri için sitemizde yer alan çok sayıda alternatif arasından seçim yapabileceğiniz gibi; sizin için sıfırdan yeni bir ürün de tasarlayabiliriz. Bunun için info@purpleandpurple.com adresimize mail atın ve aklınızdakileri bizimle paylaşın! Sevgilerimizle.

dogal-dugun-davetiyesi

 

kisiye-ozel-dugun-davetiyesi

 

cam-kavanoz-nikah-sekeri

dd014