BİZ KİMİZ?

IMG_3523

2011 Kasım ayında hayata geçirdiğimiz Purple & Purple, müşterileri için butik tasarım işler yapan bir markadır. Kurulduğumuz günden bu yana pek çok müşterimiz için kişiye özel tasarımlar yaptık, parti süsleri, temalı partiler, düğün-nişan davetiyeleri ve nikah şekerleri hazırladık. Ürünlerimizi üretirken gösterdiğimiz özen ile tasarımlarımızda yakalamaya çalıştığımız özgünlük ve neşe, değerli takipçilerimiz tarafından takdir edildi ve portföyümüze her gün yeni müşterilerimiz eklendi. Gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ediyoruz:) Sizlerden aldığımız destek ve “içimizdeki aşkla” çalışmalarımıza devam diyoruz!

Neler Yapıyoruz?

Partiler

Parti organizasyonunuzu sizin için A’dan Z’ye planlıyor ve hayata geçiriyoruz. Bunun için yapmanız gereken istediğiniz tema ve renklere karar vermek! Gerisini bize bırakın ve siz büyük günün tadını çıkarın:) Düzenlediğimiz partileri incelemek için lütfen tıklayın!

Temalı parti süslemeleri ve hediyelikleri

Ürün kataloglarımızı inceleyerek kendi parti listenizi oluşturabilir, almak istediğiniz ürünleri belirleyebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi istediğiniz renk ve temada tasarlayabilir, alıcı ödemeli olmak üzere kargo ile Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına gönderebiliriz. Detaylı ürün kataloglarımız için info@purpleandpurple.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kendin yap parti setleri

Dilerseniz sadece tasarım desteği de verebiliriz. Parti ürünlerinizi kendiniz hazırlamak için “print al, kes, dekore et!” sloganıyla hayata geçirdiğimiz kendin yap parti setlerimizi tercih edebilirsiniz. Mevcut parti setlerimiz arasından seçim yapabileceğiniz gibi; sizin için sıfırdan yeni bir set tasarımı da gerçekleştirebiliriz. Mevcut parti setlerimizi “ÜRÜNLERİMİZ” menü başlığı altından detaylı olarak inceleyebilir; daha fazla bilgi almak için  info@purpleandpurple.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Düğün davetiyeleri, nikah şekerleri ve aksesuarları

“İçinde aşk var!” diyerek hayata geçirdiğimiz butik tasarımlarımızla en özel günlerinizde yanınızdayız. Kişiye özel olarak istenilen renk ve temada düğün-nişan davetiyeleri, düğün konseptinize uygun nikah şekerleri ve aksesuarları ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için biz buradayız.
Aynı zamanda temalı parti süsleri ve hediyelikleri ile kına gecelerinize ve bekarlığa veda partilerinize de renk katıyoruz.
Sizin için özel olarak çalışılmış farklı ve özgün tasarımlar için  info@purpleandpurple.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sevgilerimizle,
Ebru ve Bikem