Kış temalı Düğün Davetiyesi ve Nikah Şekeri

Aralık ayında evlenen Büşra ve Ahmet çifti, düğün tarihleri kış ayına denk geldiği için kar kış temalı bir düğün davetiyesi ve ona uygun nikah şekeri tasarlamamızı istedi. Biz de onlar için doğal tonlarda romantik bir düğün davetiyesi ve nikah şekeri olarak da minik kavanozlar hazırladık. Davetiyemizi kraft zarf ile grupladık, hasır iple bağladığımız zarfı minik bir servi yaprağı ve yine kraft kağıttan fırfırlı etiket ile süsledik. Biz çok beğendik, onlar da çok beğendi, umarız siz de beğenirsiniz:)  Genç çifte bir ömür mutluluklar diliyoruz!

Kış Temalı Düğün Davetiyesi ve Zarfı

Kış Temalı Düğün Davetiyesi ve Zarfı (Davetiye Kodu: DD013 – Ölçüler:14 x 20 cm)

kis-temali-davetiye

Davetiye ile aynı tonlarda çalıştığımız nikah şekeri aşağıda fotoğrafını paylaştığımız minik kavanozlar oldu. İçerisine kahve çekirdeği koyduğumuz kavanozların kapağını çuval kumaş ile kapladık ve hasır iple bağladık. Davetiye ile gayet uyumlu görünüyorlar, öyle değil mi?

Nişan-düğün törenlerinize özel davetiye ve nikah şekeri tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde yer alan ürün ve tasarımlar arasından seçim yapabileceğiniz gibi; hayalinizdeki tema ve renklerde size özel yepyeni bir tasarım da yapabiliriz. Sevgilerimizle!

Minik Kavanoz Nikah Şekerleri

Minik Kavanoz Nikah Şekerleri