Safari temalı parti

Safari temalı doğum günü partilerinin neşeli havasını ve renklerini çok seviyoruz. Bu yüzden de bizden safari temalı parti malzemeleri tasarlamamız istendiğinde büyük bir keyifle işe koyuluyoruz. Yankı’nın 2 yaş doğum günü partisi için de birbirinden renkli ve şirin safari temalı parti süsleri hazırladık.

İşte bunlardan ilki; sevimli hayvan suratlarının arasına yerleştirdiğimiz tropikal yapraklarla çok şirin görünen banner, şeker masasının önüne asıldı.

safari-temali-banner

Tavandan sallanan asılabilir parti süslerini sevimli hayvan yüzleri olarak hazırladık.

safari-temali-parti-malzemeleri

Yankı ve arkadaşları için safari temalı rozetli parti şapkaları hazırladık.

safari-temali-parti-sapkasi

Safari desenli pop corn kutularımızın üzerinde sevimli hayvanlar yer aldı.

safari-popcorn-kutusu

safari-temali-popcorn

2 yaş doğum günü dileklerini yazdığımız parti çubuklarını hasır saksıya dikerek kullandık.

safari-temali-parti-cubuklari

Şeker büfesi arka fonu için tasarladığımız posterde Yankı’nın çok güzel bir fotoğrafı yer aldı. Sevgili Yankı’ya sağlıklı ve mutlu nice yıllar diliyoruz.

safari temalı doğum günü posteri

Siz de temalı parti organizasyonları, parti süslemeleri ve hediyelikleri için iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarımızdan ya da info@purpleandpurple.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi istediğiniz renk ve temada ve istediğiniz ölçüde çalışabiliriz. Temalı parti malzemelerini bizden hazır ürün olarak alabileceğiniz gibi; kendiniz çıktı alarak hazırlamak isterseniz tasarım olarak da satın alabilirsiniz.

Sevgilerimizle.