Le Petıt Prınce- Küçük Prens Parti Seti

Çok sevdiğimiz kitap kahramanlarından biridir Küçük Prens. Mavi, sarı ve beyaz tonlarında çalıştığımız Le Petit Prince – Küçük Prens temalı parti seti, doğum günü ya da diş buğdayı partisi için çok uygun bir alternatif olduğu gibi; oğlunuzun hastane odası süslemesi ve bebek mevlidi için de tercih edebilirsiniz.

3 adımda kendi partini hazırlamanın en ekonomik yolu!

“Print al, kes, dekore et!”

sloganı ile hayata geçirdiğimiz temalı parti setlerimiz, kendi parti ürünlerini kendisi hazırlamak isteyen aileler için harika bir alternatif! Artık kendi temalı partinizi hazırlamanız çok kolay! Üstelik çok da ekonomik!

Le Petit Prince Küçük Prens Parti Seti

Le Petit Prince Küçük Prens Parti Seti

Le Petit Prince Küçük Prens parti setimiz aşağıda detaylarını belirttiğimiz 10 tasarımdan oluşuyor. Tasarımların tümünü satın alabileceğiniz gibi; sadece istediğiniz tasarımları da seçebilirsiniz. Ya da bu 10 tasarım içinden istemedikleriniz yerine ihtiyacınız olan başka parti ürünü tasarımları da ekleyebilirsiniz. Her bir tasarım A4 veya A3 sayfasına en fazla adette sığacak şekilde yerleştirilip pdf dosyası formatında mail ile gönderilir.

Bu seti hazırlamak için yapmanız gerekenler çok basit: Sette yazmasını istediğiniz bilgileri ve varsa fotoğrafları info@purpleandpurple.com mail adresimize gönderin. Siparişinizin kesinleşmesinden itibaren parti setini sizin için özelleştirerek 2 iş günü içerisinde pdf dosya olarak size mail atalım. Kullanım yerinize göre her bir tasarımın hangi cins ve kalınlıkta kağıda çıktı alınacağını mailde belirtiyoruz. Böylece evdeki renkli printerdan ya da bir dijital baskı merkezinden kolaylıkla çıktı alabilirsiniz. Eğer çıktı alma imkanınız yoksa bize adetleri bildirirseniz sizin için çıktı alıp gönderebiliriz.

Sette yer alan tasarımlar:
Kitap ayracı (5 x 14,5 cm)
Peçete kılıfı(18 x 5 cm)
Parti çubuğu ( 10 cm çapında)
Hediye etiketleri (4 x 7 cm)
5 cm çapında yuvarlak etiketler
Çikolata kılıfı (12,5 x 10 cm)
Süslü kürdan
Dilek kartı (12 x 9 cm)
Şeker Külahı (sarı – mavi)
Dekoratif bayrak banner (13 x 18 cm)
İstediğiniz renk ve temada bir set bulamadıysanız sizin için sıfırdan yeni bir temalı parti seti tasarımı da yapabiliriz. Tasarım ve çıktı fiyatları için info@purpleandpurple.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sevgilerimizle:)