Hoşgeldin küçük prens temalı parti seti

Mavi ve beyaz tonlarında çalıştığımız hoşgeldin küçük prens temalı parti seti, hastane odası süslemesi ve bebek mevlidi için çok uygun bir alternatif olduğu gibi; oğlunuzun doğum günü ya da diş buğdayı partisi için de tercih edebilirsiniz.

3 adımda kendi partini hazırlamanın en ekonomik yolu!

“Print al, kes, dekore et!”

sloganı ile hayata geçirdiğimiz temalı parti setlerimiz, kendi parti ürünlerini kendisi hazırlamak isteyen aileler için harika bir alternatif! Artık kendi temalı partinizi hazırlamanız çok kolay! Üstelik çok da ekonomik!

Hoşgeldin Küçük Prens Parti Seti

Hoşgeldin Küçük Prens Parti Seti

Hoşgeldin küçük prens parti setimiz aşağıda detaylarını belirttiğimiz 8 tasarımdan oluşuyor. Tasarımların tümünü satın alabileceğiniz gibi; sadece istediğiniz tasarımları da seçebilirsiniz. Ya da bu 8 tasarım içinden istemedikleriniz yerine ihtiyacınız olan başka parti ürünü tasarımları da ekleyebilirsiniz. Her bir tasarım A4 veya A3 sayfasına en fazla adette sığacak şekilde yerleştirilip pdf dosyası formatında mail ile gönderilir.

Bu seti hazırlamak için yapmanız gerekenler çok basit: Sette yazmasını istediğiniz bilgileri ve varsa fotoğrafları info@purpleandpurple.com mail adresimize gönderin. Siparişinizin kesinleşmesinden itibaren parti setini sizin için özelleştirerek 2 iş günü içerisinde pdf dosya olarak size mail atalım. Kullanım yerinize göre her bir tasarımın hangi cins ve kalınlıkta kağıda çıktı alınacağını mailde belirtiyoruz. Böylece evdeki renkli printerdan ya da bir dijital baskı merkezinden kolaylıkla çıktı alabilirsiniz. Eğer çıktı alma imkanınız yoksa bize adetleri bildirirseniz sizin için çıktı alıp gönderebiliriz.

Sette yer alan tasarımlar:
Dilek kartı (8 x12 cm)
Su şişesi sargısı (20 x 5 cm)
Süslü kürdan (4 cm çap)
Çikolata kılıfı (12,5 x 10 cm)
Pipet etiketleri (10 x 2 cm)
Peçete kılıfı(18 x 5 cm)
Hoşgeldiniz posteri (21 x 29,7 cm)
Dekoratif bayraklar (13 x 18 cm)
İstediğiniz renk ve temada bir set bulamadıysanız sizin için sıfırdan yeni bir temalı parti seti tasarımı da yapabiliriz. Tasarım ve çıktı fiyatları için info@purpleandpurple.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sevgilerimizle:)