Pembe lila parti seti

Pembe ve lila olarak çalıştığımız, kalpli taç figürü kullandığımız doğum günü partimizin de parti setini hazırladık. Pembe ve lila temalı parti seti, doğum günü ve diş buğdayı partisi için çok uygun bir alternatif olduğu gibi; baby shower partisi veya kızınızın mevlidi için de tercih edebilirsiniz.

3 adımda kendi partini hazırlamanın en ekonomik yolu!

“Print al, kes, dekore et!”

sloganı ile hayata geçirdiğimiz temalı parti setlerimiz, kendi parti ürünlerini kendisi hazırlamak isteyen aileler için harika bir alternatif! Artık kendi temalı partinizi hazırlamanız çok kolay! Üstelik çok da ekonomik!
Pembe Lila Parti Seti

Pembe Lila Parti Seti

Pembe lila parti setimiz aşağıda detaylarını belirttiğimiz 8 tasarımdan oluşuyor. Tasarımların tümünü satın alabileceğiniz gibi; sadece istediğiniz tasarımları da seçebilirsiniz. Ya da bu 8 tasarım içinden istemedikleriniz yerine ihtiyacınız olan başka parti ürünü tasarımları da ekleyebilirsiniz. Her bir tasarım A4 veya A3 sayfasına en fazla adette sığacak şekilde yerleştirilip PDF dosyası formatında mail ile gönderilir.

Bu seti hazırlamak için yapmanız gerekenler çok basit: Sette yazmasını istediğiniz bilgileri ve varsa fotoğrafları info@purpleandpurple.com mail adresimize gönderin. Siparişinizin kesinleşmesinden itibaren parti setini sizin için özelleştirerek 2 iş günü içerisinde pdf dosya olarak size mail atalım. Kullanım yerinize göre her bir tasarımın hangi cins ve kalınlıkta kağıda çıktı alınacağını mailde belirtiyoruz. Böylece evdeki renkli printerdan ya da bir dijital baskı merkezinden kolaylıkla çıktı alabilirsiniz. Eğer çıktı alma imkanınız yoksa bize adetleri bildirirseniz sizin için çıktı alıp gönderebiliriz.

Sette yer alan tasarımlar:
Hoş geldin posteri (29,7 x 42 cm)
Mini bonibon etiketi (9 x 8,3 cm)
Peçete sargısı (18 x 4 cm)
Dilek panosu (29,7 x 42 cm)
Çikolata sargısı (12,5 x 10 cm)
Süslü kürdanlar  (4,5 x 4,5 cm)
Popcorn kutusu
Dekoratif bayraklar (13 x 13 cm)
İstediğiniz renk ve temada bir set bulamadıysanız sizin için sıfırdan yeni bir temalı parti seti tasarımı da yapabiliriz. Tasarım ve çıktı fiyatları için info@purpleandpurple.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sevgilerimizle:)