Kına gecesi parti seti

Kırmızı ve gold renkleri kullandığımız parti seti, kına gecesi ve bekarlığa veda için çok uygun bir alternatif olduğu gibi; nişan ve düğün davetiniz için de tercih edebilirsiniz.

3 adımda kendi partini hazırlamanın en ekonomik yolu!

“Print al, kes, dekore et!”

sloganı ile hayata geçirdiğimiz temalı parti setlerimiz, kendi parti ürünlerini kendisi hazırlamak isteyenler için harika bir alternatif! Artık kendi temalı partinizi hazırlamanız çok kolay! Üstelik çok da ekonomik!

Kına Gecesi Parti Seti

Kına gecesi parti setimiz aşağıda detaylarını belirttiğimiz 9 tasarımdan oluşuyor. Tasarımların tümünü satın alabileceğiniz gibi; sadece istediğiniz tasarımları da seçebilirsiniz. Ya da bu 9 tasarım içinden istemedikleriniz yerine ihtiyacınız olan başka parti ürünü tasarımları da ekleyebilirsiniz.

Bu seti hazırlamak için yapmanız gerekenler çok basit: Sette yazmasını istediğiniz bilgileri ve varsa fotoğrafları info@purpleandpurple.com mail adresimize gönderin. Siparişinizin kesinleşmesinden itibaren parti setini sizin için özelleştirerek 2 iş günü içerisinde pdf dosya olarak size mail atalım. Kullanım yerinize göre her bir tasarımın hangi cins ve kalınlıkta kağıda çıktı alınacağını mailde belirtiyoruz. Böylece evdeki renkli printerdan ya da bir dijital baskı merkezinden kolaylıkla çıktı alabilirsiniz. Eğer çıktı alma imkanınız yoksa bize adetleri bildirirseniz sizin için çıktı alıp gönderebiliriz.

Sette yer alan tasarımlar:

Davetiye (17,5 x 12,5 cm)
Dilek kartı (12 x 8 cm)
Su şişesi sargısı (20 x 5 cm)
Peçete kılıfı (18 x 5 cm)
Kavanoz etiketi (4 cm çapında ve 3,7 x 1,7 cm)
Cupcake kılıfı
Mini poster (A4)
Teşekkür kartı (8,5 x 6,5 cm)
Dekoratif bayraklar (13 x 13 cm)
İstediğiniz renk ve temada bir set bulamadıysanız sizin için sıfırdan yeni bir temalı parti seti tasarımı da yapabiliriz. Tasarım ve çıktı fiyatları için info@purpleandpurple.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sevgilerimizle:)