Cupcake temalı parti seti

Pembe ve yeşil tonlarında çalıştığımız cupcake temalı parti seti, doğum günü partisi için çok uygun bir alternatif olduğu gibi; kızınızın diş buğdayı partisi veya mevlidi için de tercih edebilirsiniz.

3 adımda kendi partini hazırlamanın en ekonomik yolu!

“Print al, kes, dekore et!”

sloganı ile hayata geçirdiğimiz temalı parti setlerimiz, kendi parti ürünlerini kendisi hazırlamak isteyen aileler için harika bir alternatif! Artık kendi temalı partinizi hazırlamanız çok kolay! Üstelik çok da ekonomik!

Cupcake Temalı Parti Seti

Cupcake Temalı Parti Seti

Cupcake temalı parti setimiz aşağıda detaylarını belirttiğimiz 9 tasarımdan oluşuyor. Tasarımların tümünü satın alabileceğiniz gibi; sadece istediğiniz tasarımları da seçebilirsiniz. Ya da bu 9 tasarım içinden istemedikleriniz yerine ihtiyacınız olan başka parti ürünü tasarımları da ekleyebilirsiniz.

Bu seti hazırlamak için yapmanız gerekenler çok basit: Sette yazmasını istediğiniz bilgileri ve varsa fotoğrafları info@purpleandpurple.com mail adresimize gönderin. Siparişinizin kesinleşmesinden itibaren parti setini sizin için özelleştirerek 2 iş günü içerisinde pdf dosya olarak size mail atalım. Kullanım yerinize göre her bir tasarımın hangi cins ve kalınlıkta kağıda çıktı alınacağını mailde belirtiyoruz. Böylece evdeki renkli printerdan ya da bir dijital baskı merkezinden kolaylıkla çıktı alabilirsiniz. Eğer çıktı alma imkanınız yoksa bize adetleri bildirirseniz sizin için çıktı alıp gönderebiliriz.

Sette yer alan tasarımlar:

Peçete kılıfı (18 x 5 cm)
Pipet etiketi (10 x 2 cm)
Popcorn kutusu
Hoşgeldiniz posteri (21 x 29,7 cm)
Dilek kartı (8 x 12 cm)
Kürdan etiketi (4 cm çapında)
Parti şapkası
Cupcake sargısı
Dekoratif bayrak banner (13 x 18 cm)

 

İstediğiniz renk ve temada bir set bulamadıysanız sizin için sıfırdan yeni bir temalı parti seti tasarımı da yapabiliriz. Tasarım ve çıktı fiyatları için info@purpleandpurple.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sevgilerimizle:)