Purple & Purple parti seti hediye etmeye devam ediyor

Parti seti kampanyamızın gördüğü ilgi üzerine aynı kampanyayı tekrarlamaya karar verdik. Yine 3 şanslı takipçimize parti seti hediye ediyoruz. Kazanan 3 takipçimiz parti setlerimiz arasından dilediği bir seti seçebilecek, biz de isme göre özelleştirdiğimiz parti setini mail ile kendilerine göndereceğiz. Siz de çekilişe katılabilir ve şanslı 3 takipçimizden biri olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise çoook basit:)

Purple & Purple’ın facebook sayfasını aşağıda belirttiğimiz gibi “BEĞEN” tuşuna basarak takibe almanız ve hemen ardından kendi zaman tünelinizde kampanyamızı arkadaşlarınızla “PAYLAŞ”arak onların da sayfamızı beğenmelerini sağlamanız. Sayfamızı daha önceden beğenmiş olsanız dahi setimizi kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken kendi zaman tünelinizde kampanyamızı arkadaşlarınızla “PAYLAŞ”arak onların da sayfamızı beğenmelerini sağlamanız.
19 Mart 2013 Salı saat 24.00′ a kadar vaktiniz var. Şanslı takipçilerimizi  20 Mart Çarşamba günü random.org da yapacağımız çekilişle belirleyecek ve isimlerini açıklayacağız.

Bol şanslar!